Pierwsza pomoc z PCK

(1 komentarzy)

Jeśli jesteś osobą bezrobotną i zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem, warto zdecydować się na udział w projekcie „Pierwsza pomoc z PCK”

Co prawda zajęcia w ramach projektu zaczęły się już na początku września, ale jeśli jesteś zainteresowany, warto podejść z dowodem osobistym do ciechanowskiego PCK i sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca.

Czym jest projekt „Pierwsza pomoc z PCK”? Projekt ten, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, organizowany jest przez ciechanowski PCK i Wójta Gminy Ciechanów. Oferta projektu skierowana jest do bezrobotnych mieszkańców gminy Ciechanów. W ramach projektu trwającego do 30 listopada tego roku, jego uczestnicy nabędą odpowiednią wiedzę i kwalifikacje na temat udzielania pierwszej pomocy.

Co oferują Ci organizatorzy? W ramach zajęć każdy uczestnik może liczyć na wsparcie aktywizujące, materiały szkoleniowe i ciekawe wykłady na temat pierwszej pomocy. Ponadto, każdy uczestnik projektu otrzyma apteczki Pierwszej Pomocy, a także zaświadczenie poświadczające ukończenie kursu.

Gdzie szukać informacji na temat kursu? Wszelkie informacje na temat samego kursu, jak i wolnych miejsc, można uzyskać: - w biurze PCK oddział Ciechanów: ul. Rzeczkowska 11, 06-400 Ciechanów, - pod numerem telefonu: tel. 23 672 53 13 tel./faks 23 672 49 31.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z organizatorem projektu i sprawdź, czy są jeszcze wolne miejsca. Szczerze zachęcamy.

Wróć

Komentarze

Skomentował K |

Kolejny bardzo dobry pomysł. Pierwsza pomoc jest bardzo ważna, ale nie niestety nie każdy by się jej podjął. Dlaczego? Z prostej przyczyny! Mało kto wie, co należy robić. Niby gdzieś w głowie świata o jakimś uciskaniu klatki piersiowej i jakiś wdechach, ale ile razy? Z jaką częstotliwością? Nikt tego nie wie!
O opatrzeniu jakiejś większej rany nikt bladego pojęcia nie ma. A o pozycji bocznej coś się słyszało, ale nawet nie wiadomo po co ona jest! Im więcej takich szkoleń, tym lepiej. A swoją drogą powinny być organizowane jakieś instruktaże na ulicach,żeby pierwsza pomoc nie była tematem obcym.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+