Badanie na osteoporozę

przez RR (1 komentarzy)

Badanie gęstości kości metodą ultradźwiękową

8 czerwca, w czasie Festiwalu Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych będzie można wykonać badanie gęstości kości metodą ultradźwiękową.

To najważniejsze badanie w profilaktyce osteoporozy, groźnej choroby, powodującej rzeszotowienie kości i ich łamliwość.

Za wynajęcie aparatu do badań zapłacił Urząd Miasta. Chętni do skorzystania z tej metody poniosą jedynie koszty (25 zł) pracy specjalisty, który od razu zinterpretuje wynik badania.

Komunikat prasowy Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej UM Ciechanów

Wróć

Komentarze

Skomentował jan |

postokroć chwalebna inicjatywa

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: