Wróć

Komentarze

Skomentował Adrian Grabowski |

Nawet Autorowi wstyd się podpisać pod tym paszkwilem? pytam więc o czym to świadczy

Odpowiedział RR

Proszę Pana, każdy tekst jest podpisany. Proszę patrzeć uważnie.

Skomentował Seeboo |

Przywalic sie do podpisu pod artykułem, a osrać ten cały cyrk, który się tam wyprawiał... Paszkwilem to można nazwać pewnie ten protokół, który gdzieś sobie leży albo się dopiero tworzy ;)

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+