przez RR (1 komentarzy)

Michalkiewicz o kryzysie

Nie lada gratka dla osób, którym publicystyka nie jest obca. Dnia 11.03 (najbliższy poniedziałek) w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem. Tematyka spotkania, "Polska wobec kryzysu", sprawia, że i statystyczny Kowalski wyniesie z niego coś dla siebie, więc zachęcamy. Kto żyw niech spieszy do Kawiarni Artystycznej, na 18:00 w poniedziałek, by nasycić uszy i całe głowy dyskusją z ciekawą osobą i na ciekawy temat, który w dodatku dotyka nas wszystkich.

 

W organizację spotkania zaangażowany jest, znany również z naszego serwisu, Tomasz Ulatowski.
Spotkanie z dwoma publicystami to podwójna korzyść z uczestnictwa.
Stanisława Michalkiewicza znawcom tematu przedstawiać nie trzeba. To prawnik, nauczyciel akademicki, eseista, publicysta i autor książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej.

 

Za organizatorami, Ciechanowskim klubem Tygodnika "Najwyższy Czas", zachęcamy do udziału w spotkaniu mieszkańców Ciechanowa i okolic.

Wróć

Komentarze

Skomentował dede |

Z zaproszenia skorzystalem ... i nie zaluje

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: