Wróć

Komentarze

Skomentował Xyz xy |

Artykuł zawiera treści pochodzące z innego artykułu... Niemniej jednak - pełna zgoda!

Odpowiedział RR

Tak, dobre oko!
Wymowa tego tekstu tak mi się spodobała, że się na niej wzorowałem. Prosto i celnie.
Oryginał traktuje temat jednak w sposób zdecydowanie bardziej łagodny ;)
Pozdrawiam

Skomentował Przemek |

Panie Norbercie jakby Pana nazywali od "mend" to dobrze by się Pan czuł? Jakim prawem Pan tak wyraża się o innych osobach? Co Pan kur...a święty jest czy jak?

Odpowiedział RR

Jeśli ktoś wyraźnie i wielokrotnie wypowiedzianej woli mieszkańców nie słucha, jeśli ignoruje dżentelmeńską umowę między radnymi, to albo jest zwyczajnym głupcem albo perfidną polityczną mendą, która dla chwilowych korzyści złamie wszelkie normy etyczne.
Szczerze mówiąc, to w nosie mam jak się czuje taka osoba po przeczytaniu tego tekstu.
Jak ktoś jest świnią, to niech się nie dziwi, że będzie tak nazywany. Ja mam odwagę zrobić to publicznie.

Chociaż, szczerze powiedziawszy, mam jeszcze wielką nadzieję, że takich świń, w gronie osób pełniących funkcję miejskich radnych, zwyczajnie nie będzie.
Pozdrawiam

Skomentował Zichenauer |

Radny Brzozowski vel Menda nie zgodził się na umowę już dawno. Skąd więc to zdziwienie? W tym roku będzie miał trudniej o głosy bo nie będzie już można "in blanco" list podpisywać tylko z dowodem do urzędu lecieć. W tym roku BO będzie porazką, kilka osiedli nie bedzie miało z czego wybierać. Do tego realizacja zwycieskich projektów kuleje. Ciuchcia nadal gnije pod Metaltechem, chyba dwa lata miną jak miał parowóz y wrócić.

Odpowiedział RR

Nikogo z nazwiska nie nazywam. Jeszcze...

Gentlemen's agreement to faktycznie jest szczególny typ umowy. Obowiązuje tylko między dżentelmenami ;) Niebawem publicznie przekonamy się kto na takie miano zasługiwać nie chce.

Na pohybel takim "mendom".

Skomentował Rudy |

Żywcem wzięte z innych artykułów, źródła brak. Jawny plagiat :-) ciekawe czy pan JW zgłosi to karygodne naruszenie praw autorskich do płokułatuły?

Odpowiedział RR

Ale jesteś w stanie wskazać z jakich? Bo czytać to umiesz, tak?
Tak pytam, bo póki co nie błysnąłeś intelektem ... :P

Skomentował Rudy |

http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,22092911,komentarz-budzet-obywatelski-dla-mieszkancow-czy-radnych.html prosze :-)

Odpowiedział RR

Brawo Rudy. Jeden jest. Napisałeś "z innych artykułów". Dawaj kolejne! Póki co to jedną inspirację tekstem mamy. Dajesz...

Skomentował Rudy |

łapanie za słówka. jeden tekst wystarczy. plagiat to plagiat. to nie inspiracja a jawne kopiowanie, nie ma nawet podanego linku, nazwy artykułu, autora..... wstyd, panie redaktorze

Odpowiedział RR

Oj Rudy, Rudy...
Nie używaj słów, których nie rozumiesz :P

Skomentował badzmy uczciwi |

Jeśli coś stanowi inspirację, wzoruje się pan na czymś i wstawia "kilka zwrotów" bez podania źródła, nazwy artykułu i autora to coś jest mocno nie tak....... Przypisy i źródła są bardzo ważne i należy o tym pamiętać

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+