Dział Reklamy Internetowej 06-400.pl

06-400.pl - profesjonalny serwis lokalny dla odbiorców indywidualnych i biznesu. Oferuje informacje, poradniki i i wiele ciekawych narzędzi. Serwis stanowi kompletną bazę informacji dla osób zainteresowanych lokalną społecznością, ale dostarcza też wiadomości istotne dla użytkowników indywidualnych (np. porady prawne, poszukiwanie pracy).

Choć działa od niedawna to posiada już bazę lojalnych użytkowników, o czym świadczy duża liczba osób powracających do serwisu oraz szerokie grono prenumeratorów newslettera. Powoli tworzy rozpoznawalną i bardzo dobrze postrzeganą markę. By sprostać zainteresowaniu mieszkańców dedykowana redakcja specjalistów publikuje średnio 40 artykułów miesięcznie.

Redakcja

06-400.pl powstał w maju 2011r. w wyniku połączenia sił firmy programistycznej i zespołu redakcyjnego z bogatym wieloletnim doświadczeniem.

06-400.pl jest medium opiniotwórczym o wyraźnym profilu lokalnym. Składa się z kilku wyraźnych części. Oprócz strefy o charakterze informacyjnym portal posiada rownież elementy o charakterze biznesowym i rozrywkowym, przez co szeroko podejmuje tematykę nie tyko społeczną ale i polityczną, w tym również przez pryzmat interesów gospodarczych. W części serwisu znajdą się także pogłębione treści dotyczące finansów, bankowości i różnych sektorów gospodarki.

Niedługo 06-400.pl wzmocni również swoje treści o informacje gospodarczo - prawne. Do informacji o charakterze gospodarczo-biznesowych dodamy m.in. komentarze prawne oraz porady z zakresu prawa pracy.

Konsorcjum 06-400.pl tworzą firmy z kilku branż. Są wśród nich: jedna z wiodących na mazowszu kancelarii prawnych, duże biuro rachunkowe, 2 agencje reklamowe, firma usługowa z zakresu doradztwa finansowego oraz firma programistyczna specjalizująca się w nowych technologiach.

Formy reklamy

banner

banner
push banner
expand banner
scroll banner
megabanner
billboard
push billboard
expand billboard
scroll billboard
doublebillboard
box (button)
expand box (button)
double box (button)
śródtekst (rectangle)

top layer

brandmark
top layer
scroll footer

pop-up

interstitial
pop-under
pop-up

inne

tapeta
reklama w newsletterze
mailing