przez RR (1 komentarzy)

1 czerwca 2012r. w Ciechanowie obfitował w atrakcje nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.

Konferencja prasowa Zbigniewa Ziobro w Ciechanowie

Na zaproszenie Romana Kurka (koordynator klubów Solidarnej Polski w powiecie ciechanowskim) gościł eurodeputowany Zbigniew Ziobro.
Wizyta w naszym mieście wplata się w cykl wydarzeń, jakie obserwujemy w Ciechanowie, pod wspólnym tytułem "tworzenie struktur lokalnych Solidarnej Polski".
Przyjazd do Ciechanowa mocno się opóźnił i to wcale nie ze względu na utrudnienia drogowe.
Już na wstępie polityk przeprosił za to, iż kazał na siebie czekać, tłumacząc się koniecznością opieki ambulatoryjnej. Faktycznie, miał założone 5 szwów po incydencie, do którego doszło na sejmowych korytarzach.
Zbigniew Ziobro przeżył bliższe (niż zapewne chciał) spotkanie z operatorską kamerą.
Według niego znaczące jest, że była to kamera TVN24. Zadeklarował, że musi zdecydowanie bardziej (podobnie jak też i inni politycy prawicy) uważać na tę stację.
W tym żartobliwym (na swój sposób) tonie rozpoczęła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli lokalnych mediów.
Atmosferze dała się ponieść dziennikarka Katolickiego Radia Ciechanów Monika Szyperska, która zapytała Zbigniewa Ziobro, czy to aby nie przykrywka dla operacji wstrzyknięcia botoxu?
Kolejne pytania nie były już jednak tak żartobliwe i luźne.
Pytano m.in. o to, czemu wszystkie osoby w SP są z rodowodem PiS-owym, ale też o to jaką ciechanowianie mają korzyść z naszych eurodeputowanych w parlamencie europejskim.
Ze wszystkich pytań udawało się Zbigniewowi Ziobrze dość zgrabnie wybrnąć, nawet z tych najtrudnieszych.
Przedstawiał argumenty przemawiające za "wyższością" podejścia do wielu problemów społecznych polityków SP nad podejściem typowo "pisowskim".
Nie obyło się też bez wycieczek w stronę premiera i koalicji rządowej.
Całość konferencji jednak przebiegła w miłej i wręcz przyjacielskiej atmosferze, dając obraz Solidarnej Polski jako ugrupowania, które na -umownie zwaną- prawicę naszej sceny politycznej wnosi swoisty powiew świeżości i optymizmu.
W konferencji uczestniczyli poza Zbigniewem Ziobro jeszcze:
Roman Kurek - koordynator SP na powiat ciechanowski,
Dariusz Kaczanowski - koordynator SP na okręg płocko-ciechanowski.

Po konferencji prasowej z udziałem czołowych mediów lokalnych Zbigniew Ziobro spotkał się z mieszkańcami miasta. Relacja z tego spotkania i wywiad ze Zbigniewem Ziobro już wkrótce.

Wróć

Komentarze

Skomentował kierowca |

a nagranie gdzieś obczaję?

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: