Wpadł w Glinojecku, przy próbie odbioru pieniędzy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Policjanci z posterunku w Glinojecku zatrzymali sprawcę podczas próby wyłudzenia kwoty 1700 złotych za zwrot pożyczonego młota pneumatycznego marki Bosch. Wszystko zaczęło się od tego, że do Posterunku Policji w Glinojecku zgłosił się pokrzywdzony, który poprosił o pomoc Policję. Zaintersowany miał przyjść na przystanek PKS w Glinojecku, gdzie po uiszczeniu żądanej kwoty miał odzyskać swoją własność. Policjanci ustalili z pokrzywdzonym plan działania i zatrzymali oszusta, gdy ten pojawił się w umówionym miejscu. Sprawca to 30-letni mieszkaniec gminy Glinojeck. Usłyszał już zarzuty. Policjanci nadal pracują nad sprawą. Sprawcy grozi do 8 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?