Krewka mieszkanka powiatu pruszkowskiego

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Ciechanowscy policjanci ustalili, wandala, który zbił szybę wystawową w jednym ze sklepów przy Placu Kościuszki w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło na początku września 2012r. w porze wieczorowo- nocnej w centrum Ciechanowa. Policjanci długo wykonywali drobiazgowe czynności, by ustalić sprawcę dewastacji witryny sklepowej. Analiza informacji z policyjnych oględzin, zapis z monitoringu wizyjnego i rozmowy śledczych doprowadziły do ustalenia wandala. Ku zdziwieniu policjnatów, to nie krewki młodzian ale 23-letnia mieszkanka powiatu pruszkowskiego, kopiąc i uderzając z pięści zbiła szybę. Kobieta usłyszała zarzuty, policja dysponuje mocnymi dowodami w tej sprawie.
Wpadła po 6 miesiacach śledztwa, za zdemolowanie witryny  grozi jej do 5 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?