Złote Lwy Holland. Odpowiedzią dziennikarza na strach musi być odwaga, także wobec „swoich” [rozmowa]

przez oko.press

Wydarzenia, 44. Festiwal Filmów Fabularnych, Agnieszka Holland, Donald Trump, dziennikarze, fake news, Jan Komasa

"Odpowiedzią na propagandę strachu nie może być lęk, by nie mówić całej prawdy. Nasz strach jest najgorszą odpowiedzią na strach, jaki wzbudza władza - mówi OKO.press Agnieszka Holland, której film o dziennikarzu “Obywatel Jones” zdobył Złotego Lwa na Festiwalu w Gdyni - W obliczu autorytarnej władzy musimy bronić faktów" . „Bohater mojego filmu Gerry Jones […] Artykuł Złote Lwy Holland. Odpowiedzią dziennikarza na strach musi być odwaga, także wobec „swoich” [rozmowa] pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/zlote-lwy-holland-odpowiedzia-dziennikarza-na-strach-musi-byc-odwaga-takze-wobec-swoich-rozmowa/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę