„Wiarygodna, autentyczna, nieugięta”. Prof. Monika Płatek z nagrodą Kongresu Kobiet. Laudacja Agnieszki Holland

przez oko.press

Wydarzenia, Kongres Kobiet, Monika Płatek

"Jej siła przekonywania jest tak wielka, że ulegają jej najbardziej zażarci demagodzy i oponenci. Staje naprzeciw nich precyzyjna, niewzruszona, pozornie zdystansowana i cierpliwa. Nie widziałam sytuacji, kiedy dała się pokonać" - mówiła Agnieszka Holland o prof. Monice Płatek, laureatce Nagrody 10. Kongresu Kobiet . „Umie przenikliwie ocenić sytuację, przewidziała przestępcze działania PiS: łamanie konstytucji i […] Artykuł „Wiarygodna, autentyczna, nieugięta”. Prof. Monika Płatek z nagrodą Kongresu Kobiet. Laudacja Agnieszki Holland pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/wiarygodna-autentyczna-nieugieta-prof-monika-platek-z-nagroda-kongresu-kobiet-laudacja-agnieszki-holland/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę