„To innowacyjność, wrażliwość i odwaga”. Lewica przedstawiła Zielony Pakt dla Polski

przez oko.press

Wydarzenia

"Starsi ludzie martwią się o młode pokolenie. Czy dzieci będą dorastały w bezpiecznym, niezniszczonym przez zmianę klimatyczną świecie. A  młodzi ludzie myślą o swoich dziadkach i martwią się o nich: ich niskimi emeryturami, tym, czy starczy im pieniędzy na wykupienie leków" - mówił Adrian Zandberg na konwencji Lewicy, która przedstawiła Zielony Pakt . Dzień po […] Artykuł „To innowacyjność, wrażliwość i odwaga”. Lewica przedstawiła Zielony Pakt dla Polski pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/to-innowacyjnosc-wrazliwosc-i-odwaga-lewica-przedstawila-zielony-pakt-dla-polski/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę