Archidiecezja Krakowska uspokaja: zwolniliśmy tylko kobiety niezamężne! Zamężne pracują

przez oko.press

Wydarzenia

W piątek 20 września wyszło na jaw, że Archidiecezja Krakowska, którą kieruje abp Jędraszewski, zwolniła z pracy bez uprzedzenia pięć pracownic. Media szczególnie podkreślały fakt, że zwolnione kobiety miały na utrzymaniu rodziny. Dziś kuria zamieściła kuriozalne wyjaśnienie - zwolniono tylko kobiety niezamężne! . „W związku z pojawiającymi się w przestrzeni medialnej nieprawdziwymi informacjami na temat […] Artykuł Archidiecezja Krakowska uspokaja: zwolniliśmy tylko kobiety niezamężne! Zamężne pracują pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/krakowska-archidiecezja-uspokaja-zwolnilismy-tylko-kobiety-niezamezne-zamezne-pracuja/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę