Wróć

Komentarze

Skomentował Jadwiga Doda-Szargut |

Na odległość pachnie to przyszłą zmową samorządów miast zrzeszonych w ZMP przeciwko obecnemu rządowi PiS-u. Autor artykułu słusznie podnosi zaniechania prezydenta m. Ciechanów dotyczące wystąpienie o zwrot dotacji w 2014r. Tylko, że wtedy rządził PO-PSL a pan prezydent Kosiński wywodzi się z PSL-u. Może niedługo Prezydent ogłosi Wolne Miast Ciechanów ? Panie prezydencie Kosiński tak dla przypomnienia może zająłby się Pan uruchomieniem przetwórni owoców i warzyw lub reaktywowaniem do działania chłodni owoców i warzyw. Może razem za Starostą ciechanowskim podejmiecie się trudniejszych zadań niż rabatki i kwiatki przy ulicach, też potrzebne. Powinna poprzeć Pana partia PSL i marszałek Struzik. Dla przypomnienia powiat ciechanowski to dobre gleby i rolnicy potrzebujący waszej pomocy w sprzedaży produktów rolnych. Rząd i Urząd Skarbowy i sąd proszę zostawić w spokoju i nie szukać watpliwej reklamy swojej działalności.

Skomentował Jan Podeszwa |

czy kaszana ktora pan biegly odwalil jako radny +przegrane procesy dyskfaliwikuja go jako bieglego?

Skomentował Stefan Żagiel |

Podzielam racje i obawy Jadwigi Dody Szargut. Ręce precz od naszego rządu! Nie odbierać mu pieniędzy, przeznaczonych na 500+, mieszkania plus i na te premie, co się należą ministrom. Bo gdy Kosiński wysądzi te pieniądze, na coś może zabraknąć. Świetne pani Doda-Szargut ma rady dla prezydenta (uruchomienie przetwórni owoców, reaktywacja chłodni), widać doradca z niej świetny. Ja, idąc jej tropem, wymyśliłem równie świetny sposób, w jaki obecny rząd może się wymigać od kłopotów finansowych, spowodowanych ewentualnym korzystnym dla Ciechanowa wyrokiem sądowym w sprawie wyrównania subwencji: niech obecnie rządzący przegrają wybory, wtedy kłopot będą mieli inni.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: